O nas

Firma działa na rynku od 2006 roku, buduje, remontuje i ociepla . Firma zrealizowała wiele budynków dwu i cztero-rodzinnych na zlecenia klientów. Firma buduje z własnych środków, bez kredytu! Wybudowaliśmy także budynki w technologii tradycyjnej jak i konstrukcyjnej żelbetowej.

Lokalizacja

Kameralna inwestycja w doskonałej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją. Osiedle zamknięte, położone w pobliżu lasu i jeziora, dobrze skomunikowane - dojazd do centrum miasta oraz do doskonale zaopatrzonych sklepów zajmuje 5 minut

Jakość

Zależy nam na budowaniu partnerskich i długoterminowych relacji z klientami Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą, która nadzoruje oraz koordynuje prace budowlane podwykonawców, jak również przygotowuje dokumentację niezbędną do sprawnego przekazania lokali przyszłym mieszkańcom. Potwierdzeniem profesjonalizmu kadry inżynierskiej firmy jest terminowość w realizacji poszczególnych inwestycji deweloperskich.

Nasze cele

Pragniemy, aby nasza oferta mieszkaniowa w maksymalnym stopniu wychodziła naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego bardzo drobiazgowo przygotowujemy nasze projekty mieszkaniowe, na pierwszym miejscu stawiając jakość, funkcjonalność a przez to również atrakcyjność oferty. Tworzymy nowoczesne osiedla, wyróżniające się ciekawą architekturą, przyjazne mieszkańcom, dobrze wkomponowane w otaczającą je okolicę. Dbamy o to, aby znajdujące się w mieszkania miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny.

Galeria zdjęć

Miejsce inwestycji

Kontakt z nami

Masz pytania odnośnie inwestycji? Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy!

Adres: 84-300 Lębork, ul. Wileńska
Telefon 1: 517-353-168
Telefon 2: 517-353-178
Facebook: Pawelczyk Development
E-mail: pawelczykdevelopment@wp.pl